Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Neugodan miris znoja kod djeteta

lajk

Postovani,

prije par dana kod djevojcice od 5 godina osjetila sam neugodan miris znoja ispod pazuha, i to samo lijevog. Higijenu odrzavamo redovno. Da li je potrebno da se brinem oko toga i da radimo neke pretrage, ili se to desava?
Zahvaljujem.

Darko Richter, dr. med.

Pitajte na forumu dermatologije, ovdje.

lajk

Pitala sam vec, ali izgleda da tamo vec duze vrijeme niko ne daje odgovore. Da li mi Vi mozete ista reci?

Darko Richter, dr. med.

Ne.