Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Proljev i temperatura

Nemamimena

Poštovani dijete 12 godina ima temperaturu 38,00 te proljev koji bi mogao razlog biti.Trbuh ga ne boli.Lp

Nemamimena

Proljev je nestao temp je prisutna te je 38 i ima crvene tockice po grlu

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Može biti riječ o virusnoj infekciji ali i o upali ždrijela uzrokovanoj streptokokom. Svakako se nadam da ste u međuvremenu obavili pregled, nije uputno tražiti savjete o akutnoj bolesti putem foruma - dijagnoza se ne može postaviti bez pregleda.