Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

promuklost

Ivanamario

Poštovani, imam sina od 2,5 godine koji je prošli tjedan primio cjepivo Mo Pa Ru, koje je trebao dobiti s god dana. Reakcija nema kao sto su temperatura, osip...ali je zadnja dva-tri dana promukao, bez kašlja, normalno jede, spava. Dali je to možda reakcija? Tj imali li povezanosti? Ili cekat da prode vikend pa otic u doktorice. Unaprijed hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Promuklost nema veze sa cijepljenjem. Vlažite zrak u kući, nka redovito izlazi van, ispirajte nos (bez obzira da li curi prema naprijed) sa 2,3% otopinom morske vode (ima ih nekolicina u obliku spreja).

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Promuklost nema veze sa cijepljenjem. Vlažite zrak u kući, neka redovito izlazi van, ispirajte nos (bez obzira da li curi prema naprijed) sa 2,3% otopinom morske vode (ima ih nekolicina u obliku spreja).