Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

savjet

amela

Imam sina koji je star 20 mjeseci,koji je krenuo prije 15 dana u vrtic.Do tada je bio na cuvanju kod moje mame.Primjecujem promjene kod njega,nocu se cesto budi,place i govori da hoce da ide pa-pa,povukao se u sebe i nije vise ono isto dijete od prije.Do polaska u vrtic je bio dosta komunikativnijii i veseliji nego sad.Mnogi mi govore da je to sasvim normalna reakcija i da ce to proci s vremenom,ali sam ja ipak zabrinuta i zato vas molim za savjet.

Unaprijed zahvaljujem!

Dr. Darko Richter

Ne bih vam mogao dati pametniji savjet od onoga kojeg možete dati sami sebi, bez obzira koji je, uz uvjet da je normaln i neopterećen klišejima.