Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Pregled - Dr. Richter

Gnarls

Doktore Richter, recite mi mozemo li se i kako javiti vama s djecom na pregled?

Gnarls

Dr. Darko Richter

Specijalna bolnica za dišne bolesti djece i mladeži, Srebrnjak 100, 10000 Zagreb. Tel. 2430-783. Moja ambulanta: pon. 14-20 h, sri. i čet. 8-14 h. Može sa i bez uputnice (u potonjem se slučaju pregled naplaćuje oko 70 kn + pretrage ako ih bude). Nije loše telefonom mi se javiti prije, ili pitati centralu ili ambulantu da li sam u određeni dan na poslu, jer imamo ponekad sastanke izvan kuće, slobodne dane, itd.