Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

spavalica

joly

Imam bebu staru 4 mjeseca koja je unazad dva tjedna postala prava spavalica. Odspava po 17-18 sati na dan. Nakon buđenja je vesela i raspoložena no već nakon pola sata počinje biti plačljiva i pospana. Ne primječujem nikakve znakove bolesti i nema temperaturu. Da li je normalno da neke bebe toliko spavaju? Unaprijed hvala.

Dr. Darko Richter

Za sada ne vidim razloga uzrujavanju. Važno je da dobro napreduje na težini i da usvaja psihomotorne vještine.