Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Stenjanje, jecanje

milica eva

Postovani,

beba stara 3 mjeseca i 17 dana pocela je prije 2 dana da stenje dobar dio dana. Nisam primijetila da stenje kad spava, ali preko dana i kad sisa da.

Djecak je u pitanju, iskljucivo dojen, sad ima oko 8kg sto znaci da vise nego dobro napreduje, na svim kontrolama sve je bilo u redu izuzev sto je konstatovana hipotonija misica vrata zbog cega radimo vjezbice.

Imao je jake grceve do sredine drugog mjeseca, kad su potpuno prestali. Takodje, ponasao se potpuno drugacije kad ih je imao, tj. klasicno za kolike - vristanje, povlacenje nogica i rukica...

Unaprijed hvala,
Milica

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

SVakako se treba javiti na pregled, ovim putem ne mogu zaključiti o čemu se radi.