Pedijatrija

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Poliklinika Salvea
Zagreb, Zagrebačka cesta 126

Virus ili bakterija

normalna20

Postovani. Imam problem..bila sam jos prije s nekim tko putuje takav posao ima .bio je odnos oralno dosta grubo, bez svrsavanja. u usta, i ljubljenje, sex sa zastitom.. i od tada mi pocelo sve grlobolja, nos(i zeleni iscjedak ), kasnije limfni cvorovi bolili nisam mogla dotaknut tjedan dana i to u intervalima, bolovi u misicima nisam mogla noge pomaknut 3 dana kasnije ruke nisam mogla bolilo zarilo me ispod pazuha udarilo na zivcani sustav.. kasnije 13mj vec nmg gubim osjecaj u nogama ,stalno me zari nes ispod pazuha ..kronicno. radila test hiv negativno ,htlv nisam jos..sta moze bit?? Jel ovo virus ili bakterija..hvala

Prof. dr. sc. Milivoj Jovančević, dr. med.

Smetnje koje navodite zahtijevaju opsežniju obradu od strane infektologa a potom i neurologa. Moguće je da i nije riječ o infekciji!