Dentalna patologija i endodoncija

Dean Cekić, dr. med. dent.

Stomatološka ordinacija Cekić
Zagreb, Republike Austrije 5

Boja zuba ?

Sany

Postovani molim Vas za odgovor. Kod moje curice koja ima 6,5 godina malo su joj tamniji stalni zubi tacnije jednice koje su nikle, da li ce s vremenom izbijeliti i da li je moguce da je to od sirupa za zeljezo koje pije i ako jeste da li ce s vremenemom to izblijediti tacnije spasti? Hvala, lijep pozdrav !

Dean Cekić, dr. med. dent.

Poštovana,

Boja trajnih zubi je normalno tamnija od mliječnih, tako da mi se ćini da je kod Vaše curice sve u redu.