Ortodoncija

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ortodontska ordinacija dr. Aleksandar Gulin
Zagreb, Republike Austrije 35

Križni zagriz

URSULA

Poštovani,

zanima me da li se križni zagriz može ispraviti sa 26 godina. Od 12 do 13 godine sam nosila mobilni aparat, poslije čega sam prekinula nošenje. Donja čeljust je otišla u desnu stranu za jedan zub. Svi gornji zubi s desne strane poslije dvojke su dosta uvučeni i donji ih preklapaju. Osim toga ti isti zubi poslije trojke su dosta sitni.. Da li to može biti problem za stavljanje fiksnog aparatića?

Unaprijed zahvalna

Aleksandar Gulin, dr. med. dent.

Ovakve situacije sa križnim zagrizom u toj mjeri problem su za veliki broj praktičara li svakao ako odaberete nekog sposobnog da se uhvati u koštac skupa s vama i vašim problemom rezultat ne može izostati. Javite se na besplatan pregled na naš ordinacijski broj 013703498 od 9 do 17 sati radnim danom i naručite se....