Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

alergija na bakterije

BRNa

tokom cijele godine imala sam problema sa zacepljenim nosom.upalom sinusa,upalom grla.raznim kasljevima,kihanjem,...to sve je postalo nepodnosljivo,nakon svih obavljenih pretraga,rekli su mi da sam alergicna na bakterije i rekli da 3.mj.pijem kapsule bronchomenol i da je problem rjesen,posto se te kapsule nemogu dobiti kod nas,narucila sam ih iz njem. nisam ih jos dobila,i htjela bih cuti vase misljenje o tome prije nego ih pocnem piti?koje su posljedice kod takvih alergija i dali bi jos nesto trebala poduzeti u vezi alergije????molim vas da mi odgovorite...unaprijed hvala!

Darko Richter, dr. med.

Uzaludni trošak i uzaludna terapija.

BRNa

hvala na odgovoru...mozete li mi vi dati savjet sta da radim?molim vas jer kod nas su doktori koma...ruzno zvuci ali tako je...napravila sam sve moguce pretrage i svi su mi nalazi u redu...

Darko Richter, dr. med.

Ne bih znato reći što su to sve m oguće pretrage. Koje točno? Jedino što se precizno naveli, alergija na bakterije, ne postoji. Vjerojatno imate, ili alergijski rinitis, ili ništa, a škodi vam terapija koju sami uzimate, od kapi morske vode, do tableta i tko zna čega sve ne. Zato su i doktori koma, jer vi radite po svome i liječite nešto što je navjerojatnije ništa, ili u najgorem slučaju peludna hunjavica. Što oni tu mogu?

BRNa

neuzimam nista na svoju ruku,doktor mi je propisao da pijem te kapsule 3.mj..ma zaboravite da sam ista pitala....hvala na proslom odgovoru.