Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

dojenje i alergije

gago

Poštovani,
dojim bebu staru 3 mj...želim reči da isključivo dojim i imam jake reakcije na ambroziju...pored kuće susjedno polje puno ambrozije...
nos mi naotiče,peče me,osim toga imam osip...
zvala sam pedijatra koji mi kaže da iskreno ne zna može li naštetiti claritine bebi...
Pa vama postavljam pitanje.
Koji lijek smijem uzimati za vrijeme dojenja kako bih si skratila muke?
Lijek ,čaj nije bitno samo da pomaže.

Hvala!

Darko Richter, dr. med.

Teoretski niti jedan. A pomažu svi: od sistemnih antihistamihnika, antileukotriena, pa do intranazalnih kortikosteroida. Vaša odluka.