Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Alergija na lijek Zinat

pavlov

Postovani dr imam 46 godina od lijekova pijem Bisoprolol1,25 Opipramol 0,25 i Omeprazol 20 Prije 7 dana poceo me boljeti donji dio stomaka i peci dok piskim Dobila sam Zinat 250 Treci dan od primjene pojavila mi se modrica sa unutrasnje strane bedara i to velika Znam da se nisam udarila Dr je odmah ukinuo Zinat i rekao da sacekamo
Molim vas da li ta velika modrica moze biti o antibiotika i je li to opasno Koliko sacekati da iazdje antibiotik iz krvii da provjerim krvnu sliku I da li to neka alergiska reakcija

Darko Richter, dr. med.

Modrica sigurno nije od Zinnata.

Lojpurusa

Zdravo Pavlov
Evo samo da odgovorim i ja na ove ako su to Antibiotici Zynat.Moja cerkica je to pila takodje kad je imala upalu mokracne besike i nikad necu zaboraviti...Dete se osulo totalno i usnice su natekle i katastrofa,jos nam kazu nastavite da dajete...dok nismo u bolnici zavrsili skidali smo Urtikariju 3 do 4 dana sa Zixal kapima..neponovilo se ..a svakako kazu da je to izazvao sastojak ako me pamcenje dobro sluzi Cetaloflorin ili Metaloflorin.sad svakako gledam sve sastojke i obilazimo u sirokom krugu...kazu da kod dece zna da ``izraste``nestane tokom godina.Puno srece.

Darko Richter, dr. med.

Modrica nije od Zinnata.