Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Alergija na toplinu

lola_18

ovako... prošlo ljeto doktorica mi je dijagnostirala da imam alergiju na toplinu. dala mi je tablete rinolan i mjesec dana je sve bilo u redu. pošto imam tjelesni u školi sva se osipam. ne mogu raditi. imam jedno pitanje. da li ja mogu piti te tablete 2 puta na tjedan kada imam tjelesni ili moram piti svaki dan da bi djelovalo?
unaprijed hvala.

Darko Richter, dr. med.

Možeš pokušati samo u te dane. Ako djeluje, djeluje. Međutim, obično antihistaminik poput Rinolana djeluje bolje ako se uzima kontinuirano.

lola_18

pokušat ću. znate li možda neki drugi lijek koji bi mogla uzimati?

Darko Richter, dr. med.

Znam ih jako puno. Kojeg želite?

lola_18

ne znam. bilo kakav koji bi imao isto djelovanje, ali da bi ga mogla koristiti 2 puta tjedno.

Darko Richter, dr. med.

Takvih nema. Ima ih samo takvih da se uzimaju jednom dnevno, npr. Aerius, Xyzal.