Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Alergije rinitis?

noemi2010

Imam 33 god. i vec duze vrijeme patim od nekakve vrste rinitisa... kao djecaku mi je otkrivena alergija na grinje, pelud i prasinu.. Ovo sto mene muci
je drugacije prirode, dogada se tokom cijele godine, iz cista mira kad se ujuro probudim pocne mi curiti nos, jao u potocima, treskavica, najezim se cijeli
kao da sam bolestan.. traje oko 2 dana u prosjeku, nekad je jace nekad teze... Dogada mi se dosta cesto taj nazovimo napad... 2 put mj. i tada ne mogu nista, bas
sam bolestan... pokusavao sam nabildati imunitet sa raznim stvarima ali uz ovaj problem imam jaki gastritis pa me i to onda kosi... moram paziti sto jedem.... molim savjet

Darko Richter, dr. med.

Tresavica i alergija ne idu skupa. Morate ipak otići svoj liječniku na pregled, ili i dalje, ako vas uputi.