Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Atopijski dermatitis

tra_tin_ci_ca

Poštovani, mali mi ima 4 godine, vec tri godine borimo se s dermatitisom da bi se otkrio atopijski dermatitis....ima po rukicama doslovno žive rane 2 mj budu pa se nakon dva tjedna povuku i onda sve ponovno....pošto ima alergiju na skoro sve moguce sastojke a i vazelin ne znam s cim bih vise mogla mazati da bi se to suzbilo...molim vas za savijet

Darko Richter, dr. med.

Potreban je pregled i alergološka obrada, jer, ako je "alergičan" na vazelin, to ukazuje da je nalaz alergološke obrade (ako je uopće učinjena) temeljito sumnjiv.