Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Alergije - tumačenje nalaza

zmaj18

Poštovani dr. Richter,

lijepo Vas molim za savjet/mišljenje vezano uz nalaze alergološkog testiranja koje smo obavili na Srebrnjaku (dijete od 8 godina).
Mogu li Vam na mail poslati scan nalaza?

Hvala i lp

Darko Richter, dr. med.

Možete, bibice@live.com. Inače, nalaze najbolje interpretira onaj tko ih je naručio odnosno napravio, her zna razloge za to. Izolirani nalazi u očima nekoga tko ne pozna pacijenta rijetko kada mogu biti jednoznačni.

nykki

Poštovani,
Radila sam minerale u krvi i referentna vrijednost natrija mi je niska 135!
Na koja patološka stanja može ukazivati ovaj mineral?
Imam 34g.a i nikakvih oboljenja,pretraga je bila rutinski!
Lp

Darko Richter, dr. med.

Na i alergije nemaju nikakve veze, a inače, Na vam je normalan.