Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

alergijski rinhitis

hugolina

Unatrag 10 godina imam alergiju na pelud trava (prick test ++++) te mi je specijalist za alergijski rinhitis (curenje iz nosa, kihanje, svrbež očiju i grla) propisao Telfast 120mg.
Od prošle godine sam primjetila da unatoč tome što ga popijem i dalje imam iste simptome, samo malo manje izražene.
Mogu li od doktora opće medicine zatražiti izdavanje nekog drugog lijeka i možete li predložiti kojeg?
Hvala.

Darko Richter, dr. med.

Na pitanje, da li možete, uvijek je odgovor: možete.
Pitajte, i dat će vam se, kucajte i otvorit će vam se.