Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

kontrola

bubamaraxxl

Lijep pozdrav profesore !
Ja sam majka djecaka kojeg ste vi lijecili od pocetka prvih simptoma od prije dvije godine i trebali smo u 5 mijesecu doci s njim na kontrolu kod vas . Posto ste sad na KBC-u da li je moguce da mi s djetetom dodjemo k vama na KBC ?
Mi kao roditelji bi voljeli kada biste nase dijete nastavili lijeciti i zato se nadamo da cete nam pozitivno odgovoriti .

Hvala unaprijed!

Darko Richter, dr. med.

Možete. Najbolje je da mi se javite telefonom, mobitel je otisnut na pečatu, ili zovite na fiksni broj Dječju Rebro, tel. 2367-600 (intenzivna) ili - 603 (moja soba). Za sada se još uhodavam, i najbolje je da se individualno dogovorimo u izravnom kontaktul.

bubamaraxxl

Zahvaljujem na odgovoru ! Cujemo se .