Alergije

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

mršavost...

zabrinutaa

molim vas recite mi kako da se izdebljam...
visoka sam 168cm a imam 48kg...
imam 17 godina...jedem stvarno puno...ali ništa mi se ne primi...
više neznam što da napravim....jednostavno se sama sebi gadim...
sad
pomoziteeeeeeee

Darko Richter, dr. med.

Malo ste tanji neg' višlji. Imate li proljev, ili stalne učestalije kašaste stolice? Možda imate celijakiju (glutensku enteroaptiju). Ja bih posjetio gastroenterologa, i to pedijatrijskog (Klaićeva, Šalata, Rebro, Vinogradska).