Astma

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

slana soba za bebe

mary86

Imam bebu staru 4 mijeseca.Imala je virusni bronhitis i sada prima kući flixotide 50 2x1 potisak i tako 2 mijeseca.Ona je sada dobro pa me interesuje da li je smijem voditi u slanu sobu na par tretmana čisto radi prevencije jer ne preporučuju dolazak dijeci koja primaju antibiotike a ne znam da li flixotide spadu u tu grupu.

Darko Richter, dr. med.

Flixotide nije antibiotik, daje se kod alergijske astme, pa, ako vaše dojenče niije alergološki obrađeno, ili nema alergiju, nema razloga za Flixotide.
O slanoj sobi nisam učio.