Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

pomoć u vezi priorixa

Molim Vas za pomoć.
Želim dijete cijepiti Priorixom, ali ga moram nabaviti sama. U našoj ljekarni, magistra mi je rekla da će mi ga pokušati nabaviti ako saznam ime dobavljača, jer, koliko sam shvatila, oni s kojima surađuje ta ljekarna ga nemaju.
Znate li vi možda?

Možda sam se obratila krivoj "adresi", ali na internetu nisam ništa našla, a i neznam uopće koga bi to pitala.
Svejedno, puno hvala.

Darko Richter, dr. med.

Nije istina da magistra u apoteci ne zna ime dobavljača, tj. ako ga i ne zna, nije istina da to ne može doznati u roku od par minuta. Mene trgovina ne zanima.

Ma, zapravo, tako sam i mislila.
Hvala vam svejedno!