Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

Razmak između Di Te, polia i cjepiva za gripu

gala37

Poštovani,
Moj četrnaestogodišnji sin je 07.studenog primio Di Te i Polio cjepivo u okviru redovitog cjepljenja. Intresira me koliko vremena treba proći da bi se mogao cjepiti protiv gripe. Nama su rečena dva oprečna stava da treba proči 6 tjedana,a drugi da treba proči najmanje 2 tjedna.
Takođre me zanima gdej bih mogala cjepiti svoju djevojčicu koja ima 14 mjeseci ( ja sam iz Brodsko-posavske županije gdje me svi čudno gledaju jer želim cjepiti svoju djecu).

Hvala!

Darko Richter, dr. med.

Razmak do idućeg cijepljenja, ako je polio bio inaktiviran (IPV), trebao bi biti 4 tjedna.
Mlađu kćer možete dati cijepiti kod njezinog primarnog liječnika/pedijatra.