Cjepiva

Darko Richter, dr. med.

KBC Zagreb
Zagreb, Kišpatićeva 12

vodene kozice

Klementina75

Poštovani dr. Richter,
12.5. ste cijepili moju djevojčicu (21.mj.) Varilrixom. Da li je već imuna na vodene kozice ili trebamo još izbjegavati oboljele od vodenih kozica?Može li biti u kontaktu s rođakinjom (iste dobi) kojoj su prije dva dana dijagnosticirane iste? Hvala na odgovoru

Darko Richter, dr. med.

Imuna je.

freya7

Poštovani,

Da ne otvaram novu temu pitat ću ovdje. Suprug mi ima 29godina i nije prebolio vodene kozice, da li se on može cijepiti i da li preporučate cijepljenje odrasle osobe.
Unaprijed hvala

Darko Richter, dr. med.

On je HITNA indikacija, jer, ako dobije vodene kozice, loše mu se piše.

freya7

Hvala puno na BRZOM odgovoru...
Pretpostavljam da to može obaviti kod liječnika obiteljske medicine ili moramo negdje drugdje?
lijep pozdrav

Darko Richter, dr. med.

Da sam mu ja dr. opće medicine, sigurno.