Kontracepcija

antibebi pilule i plodnost

iva_11

prestala sam piti pilule prije 2 mjeseca. jucer 24.11. sam imala nezasticeni spolni odnos i decko je ejakulirao u mene. racunala sam si plodne dana i to bi mi trebao biti neplodni dan. uvijek sam imala redovite cikluse ali sam cula da je plodnost poslije pilula veca?? koja je vjerojatnost da sam zatrudnjela?

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Pročitajte topik Pilula za dan poslije - najčešća pitanja, tamo imate objašnjeno računanje plodnih dana. Ja ne mogu znati jeste li vi trudni.

iva_11

a jel istina da je plodnost povecana kada se prestanu piti pilule?

iva_11

htjela sam napisati da mi je 24 dan ciklusa, ali sam slučajno napisala datum...

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Recimo da je istina, zato što ovulacije dolaze kad ih ne očekujete, i onoga tko ne želi ostati trudan neugodno iznenade, a onoga tko želi, ugodno.