Kontracepcija

Axira 35

Dinarao

Poštovani,

pijem tablete Aixira 35 radi policističnih jajnika i tena i dobro ih podnosim bez nekih nuspojava...

Smijem li jedan mjesec skratiti pauzu od 7 dana na pauzu od kojih 5 dana kako bi pomakla ciklus za slj.mjesec radi određenog nekomfora zbog određenih obaveza? Sve ostalo mislim raditi po propisanoj shemi, samo mi trebaju ova dva dana.

Može li to biti štetno?

Hvala Vam

Dejan Šakoronja, dr. med.

Smijete postupiti tako. Nije štetno.