Kontracepcija

escapelle pilula

Stresirana

Postovani zadnju menstruaciju sam imala 13.04.2016.
Odnos 8.5.2016 nakon sat vremena sam popila escapelle tabletu. Dva dana posle10.5.2016 sam isla kod ginekologa gde mi je dr rekla da imam folikul 23mm endometrijum 12mm i da se opet javim za dva dana da vidi dal je pukao folikul. Dakle 12.05.2016 folikul je 26mm i opisan je kao folikularna cista.
Ja menstruaciju jos nisam dobila u strahu sam od trudnoce, molim vas pomozite !!
beta hcg sam radila 17.5.2016 bila je manja od 1 !

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.