Kontracepcija

folikularne ciste

Ivana 15

Da li mi te folikularne ciste mogu uzrokovati kasnije probleme kada ću razmišljati o osnivanju vlastite obitelji?
kada sam pitala svog ginekologa, nije mi dao nikakav konkretan odgovor. Rekao je da je prerano da mi kaže. Inače imam bolne menstruacije. Ponekad imam bolove nevezano za menstruacije. Do prije par mjeseci imala sam redovite cikluse. No unazad 3-4 mj. ciklusi su mi neredoviti. Bojim se da to nije zbog tih cista. Trebala sam ić na ginekološku kontrolu još u prosincu. Menarhu sam dobila prije nekih 3 god. U početku sam obilno krvarila,ali s vremenom krvarenje se je smanjilo,no pojavili su se ti bolovi.

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ovo baš i nije pitanje iz kontracepcije happy. Pa ako hoćete detaljan odgovor, molim pitajte na odgovarajućem podforumu. Ali da vas utješim, ako stvarno imate folikularne ciste, zaboravite na njih. Ništa vam neće biti osim malo poremećaja ciklusa.