Kontracepcija

Jel moguće zatrudnjeti bez ejakulacije?

something

Postovani,
22.7.mi je bio zadnji dan mjesecnice, i taj dan smo se decko i ja malo "igrali".nismo imali spolni odnos.je li moguce zatrudnjeti ako ostane kap ejakulata blizu rodnice?mjesecnicu sam dobila redovito nakon toga, 25.8.zatim, 17.9.pojavio se smeckasto-crveni vaginalni iscjedak koji je trajao dva dana.danas sam opet dobila takav iscjedak.koji je uzrok tome?je li to mozda infekcija ili ima veze s ovim prvim?unaprijed hvala!

andmalena

pozdrav.imam decka s kojim sam vec 3ipo god u vezi.prije smo koristili kondome dok smo vec duze vrijeme na prekinutom snosaju..ugl htjela sam pitati,zadnjih para dana me mucu glavobolje (s kojima inace nemam problema)..u trbuhu mi je neki skakljivi osjecaj,dosad nepoznat,leđa me bole te sam prije 2 dana primjetila crvenkast iscjedak koji je odmah nestao. zanima me kakve su sanse da sam trudna? inace ne pazimo plodne i neplodne dane,seksualni zivot nam je aktivan te su mi jedino prva 3-4 dana menstruacije pauza..zadnja menstruacija mi je bila 18.09. i trajala je 5 dana

Nataša Šemnički, dr. med.

something ,

javite se ginekologu na pregled kako bih isključio i infekciju i trudnoću.

L.p.

Poštovani,

Imao sam odnos sa djevojkom kad je imala plodne dane, nekoliko puto vrlo kratko(5-6puta) sam usao bez kondoma, nakon toga sam stavio kondom i nastavili smo sa kondom svrsio sam u kondom i vani. Kasni joj 6dana, s tim da je pod stresom i promjenila je klimu. Osjetila je prije 6 dana bol u stomaku i mislia je da je dobila al nije.
Jel mi možete reci razloge zasto kasni, jel u pitanju trudnoća. MOLIM VAS ZA ODGOVOR

lady1992

Pozdrav svima, imam uglavnom redovite cikluse ( 28-30 ) dana, te sam zadnju mjesecnicu dobila 6.9. a sa deckom sam "spavala" 25.9. ( ali smo samo nekoliko minuta, nakon ceg je on prekinuo i nastavio rukom - nije prekinuo u zadnji cas nego mu je kasnije jos vremena trebalo da svrsi ) a 27.9 je bila ista situacija ali je nakon sto je svrsio otisao mokriti i nakon toga smo nastavili odnos ( ali 27.9. je daleko van plodnih dana). Prema kalkulatorima racunali smo da to nebi trebali biti plodni dani. Također prije par mjeseci slicna situacija, zadnju mjesecnicu sam dobila 7.5., spolni odnos bez ejakulacije imali smo 25.5. te sam nakon toga mjesecnicu dobila malo kasnije nego inace, negdje 8.6. Sad me zanima postoji li uopce ikakva mogucnost trudnoce? Strah me toga vise od icega, mjesecnica mi malo kasni i u panici sam da se slucajno nije pomakla ovulacija ili da se nije dogodilo nes neuobicajeno. Moje pitanje je koja je mogucnost zaceca u plodnim danima od predejakulata, recimo ako nije dan ovulacije a koja je mogucnost predejakulata na dan ovulacije, jeli moguce da se ovulacija desi a od predejakulata ne zatrudni? svi mi govore da nema skoro nikakve sanse ali i ja dalje panicarim, puno hvala

Nataša Šemnički, dr. med.

lady1992 ,

postoji velika mogućnost..
Puno je već pisano o tome pa pročitajte.

l.p.

dany22

Poštovana...imam jedno pitanje...ja i partner imali samo odnos bez zaštite tj. prekinut snošaj u vrijeme plodnih dana i za vrijeme ovulacije...pa me zanima dali je moguća trudnoća iako on nije ejakulirao u mene...hvala

Nataša Šemnički, dr. med.

dany22 ,

da.
Detalje smo već pisali.

l.p.

Postovani,

mengu sam dobila 18.10. i trajala je kao obicno 5 dana. 26.,27.,28., sam imala odnose u kojem decko nije uopce ejakulirao, ni van ni unutra. Menstrualni ciklus mi je zaista uredan, al ova zadnja mi je kasnila 4 dana, vjerojatno mi je poremetilo zbog prvog odnosa. Mene sad zanima, s obzirom da sam bila u nepolodnim danima i da nije ejakulirao, postoji li mogucnost trudnoce? I sutra si namjeravan napravit test, cisto da san mirna il da jos malo pricekam? Hvala i lijep pozdrav!

Nataša Šemnički, dr. med.

miss.m00 ,

postoji mala šansa za trudnoću.
Test učinite u vrijeme očekivane menstruacije.

l.p.

Napravila sam ga jutros i negativan je, nisam mogla cekat jos 15 dana do slijedece menge.
Recite mi jel istina da se ne moze zatrudnit ako su spermiji u doticaju s vodom?

Nataša Šemnički, dr. med.

miss.m00,

nije mi poznato

l.p.

k2305

poštovani u plodne dane sam imala odnos s deckom nije svršio u mene ali menstruacija mi kasni već 7 dana, ima 4 dana češće mokrim i navećer imam žgaravicu , a zadnja 2 dana osjećam lagane bolove u leđima i trbuhu, da li postoji sansa da sam trudna. hvala

zelim_znatiiii

HITNO. Par posljednjih noci sam se 'igrao' sa svojom partnericom. Strah ju je odnosa pa se nekako snadjemo bez mog prodiranja. Ejakulirao sam joj par puta po guzi i stomaku. Da li je moguce da zatrduni u koliko je nevina i u koliko nisam prodirao u nju, a jednom kad sam ejakulirao po stomaku nakon 1 sata smo opet poceli igrice.

Najda

Procitala sam mnogo tema, ali odgovori su razliciti.
Naime, imala sam odnos minut, dva, a onda je decko stavio kondom. Odnos je bio NA DAN ocekivane menstruacije. Nakon toga je proslo 7 dana, a menstr. jos nije dosla. Usput, nemam nikakve simptome. Da li je moguca trudnoca? Moooolim Vas za odgovor.

Nataša Šemnički, dr. med.

Najda ,

provjerite sada testom.

l.p.

ElenaGilbert

Postovana,

u nedjelju sam imala 2 odnosa s deckom u razmaku od sat vremena. Tijekom prvog odnosa je decko ejakulirao u kondom izvan mene. Zatim u drugim odnosu smo nakon 2-3 minute primijetili da je kondom puknuo sa strane u blizini glavica te smo prekinuli spolni odnos. Meni je bio 15. dan ciklusa sto bi znacilo da su mi bili plodni dani( inace mi ciklus traje 26-32 dana). Malo sam u panici zbog toga, jer trudnoca trenutno ne dolazi u obzir. Prilikom drugog odnosa niti je ejakulirao niti smo primijetili ista u kondomu, pa me zanima ima li razloga za paniku ili da pricekam menstruaciju koja bi trebala doci za cca 2 tjedna.

Unaprijed hvala.

gabi5572

Postovana. Ja i decko smo imali odnose zadnji dan menatruacije poceli smo bez zastite samo ga je malo stavio u vaginu jedan put al je odmah stavio kondom i na nije.doslo de ejakulacije. Pa me zanima postoji li sansa da sam trudna? Unaprijed hvala.

Nataša Šemnički, dr. med.

ElenaGilbert,

popijte hitnu kontracepciju.

l.p.

Nataša Šemnički, dr. med.

gabi5572 ,

ne mogu vam reći

l.p.

Nazad
Naprijed