Kontracepcija

kasni

anitaani

imam manstruciju od 11 god..i sve su mi bile redovite..zadnju menstruaciju trebala sam dobiti 18.6. ali nisam kasni mi vec 2 mj napravila sam i test za trudnoci bio je negativan..zanima me dal je to mozda neki poremecaj ili bas mora znaciti da sam trudna?! hvala na odgovoru!!

p.s. nemam nikakve recimo simptome trudnoce!

Natalija Beljo, dr. med.

Javite se ginekologu radi pregleda.Vjerojatno je hormonski disbalans ili cista kako je test negativan.

shakira1

znaci, imala sam spolni odnos prvi dan menstruacije, sto bi trebao biti neplodan dan. međutim sada mi kasni dva dana. moram reci da sam prosli tjedan primjetila iscjedak za koji sam citala da se pojavljuje u vrijeme ovulacije, pa je mozda kasnije nastupila. osjecam povremene bolove u jajnicima i grudima zadnja dva dana.
zadnjih par mjeseci su mi se ustalili ciklusi, ali prije nije bilo tako.
po svemu sudeci, nemam puno razloga za brigu, ali svejedno me brine kasnjenje. zanima me vase misljenje

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći ako su vam ciklusi redoviti do sada. Neplodni su dani kad ste imali odnos.

shakira1

Ciklusi su mi se bili ustalili zadnjih par mjeseci. Bili bi tocni u sat

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovor stoji i dalje.