Kontracepcija

lama

Poštovani htjele bi odgoditi menstruaciju par dana te bi htjela to sa yasmin tabl.kako da ih počnem piti te smijem li uopće budući da pijem za štitnjaču tiraq75 i concor 1.25,ciklusi su inače redoviti jedino imam koju kilu viška a radi se samo o 5 dana odgode,hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako inače ne uzimate Yasmin onda to ne možete napraviti bez većih posljedica. Postoje gestageni preparati s kojima se to radi.
Pročitajte postove koji govore o tome.

lama

Postovani buduci da sam popila 4 yasmin tablete to mi je taman dan iza yasmina sa pijem duphaston,hoce li biti nakog znacajnog utjecaja na organizam zbog prelaska s jednih na druge tablete.Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

To ne znam kako ćete reagirati.

lama

Poštovani hvala na odgovoru a budući da do sada nije bilo nikakvih reakcija na tablete nadam se da neće niti sada samo me zanima može li inače ta kombinacija uzrokovati krvarenje ili neke ozbiljnije tegobe naime radi se samo o 4 tabl.yasmina a duphostan bi pila 5 dana 2x1iza sebe imam 2 poroda i kontracepciju nisam koristila duže vrijeme a dabroston sam pila prije par godina.Molim Vas savjet da nastavim ovako ili da odustanem i pustim da organizam odradi svoje odgovara li mi to ili ne.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da bolje da prekinete uzimanje.