Kontracepcija

kontracepcija i iscjedak

tinka0210

Već duže vrijeme koristim cilest kao kontracepciju, učestalo imam bijeli iscjedak koji je nerjetko zrnate teksture... Moj ginekolog smatra da je uzrok tome stres, ali s obzirom da se iscjedak javlja gotovo tokom cijele godine, zanima me dali cilest može biti uzrok tome? I preporučate li mi neku drugu kontracepcije, npr Lindynette?

Andrijaaana

Pozdrav!

Mene zanima kada će prestati istjecati smeđi iscjedak jer ovo stvarno postaje nepodnošljivo?Imam već mjesec dana to.

Mogu li imati spolni odnos sa iscjetkom?? Molim Vas da mi netko odgovori.

Hvala,
L.p.

Nataša Šemnički, dr. med.

Andrijaaana ,

javite se svom ginekologu na pregled kako bih se isključila upala.
Razgovarajte postoji li potreba konverzije na drugi kontraceptiv.

L.p.

Mary25

Poštovani,
7 mjeseci pijem Novynette, tabletu uzimam uvijek u isto vrijeme. Do sada je sve bilo u redu, međutim zadnjih dana sam imala mali smećkasti iscjedak, sutra pijem zadnju tabletu iz kartice, i onda bih trebala dobiti menstruaciju. Što bi mogao biti taj iscjedak, je li to normalno?
Unaprijed hvala na odgovoru,
lijep pozdrav!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Probojno krvarenje kao posljedica uzimanja pilula, tzv. spoting krvarenje. Nastavite dalje s uzimanjemnavedenih pilula.