Kontracepcija

Logest tablete i loši nalazi (koagulacija)

Antonija1602

Poštovani, pijem Logest tablete već 5 godinai zadnji nalazi koagulacije nisu dobri. Možete li mi reći što ti nalazi sada za mene znače i trebam li piti i dalje Logest.
PV 1.34, INR 0.9, APTV-S 21.9, APTV-R 0.7 , fibrinogen 4.3, TV 15, d-dimeri 531.3.
Prije 6 mjeseci je napravljen isti nalaz i bilo je sve u redu osim fibrinogena koji je iznosio 5.1

Lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da trebate prekuniti uzimanje pilula na neko vrijeme.