Kontracepcija

mirena

ivona44

Postovani imam 36 g i tri poroda iza sebe. Menstruacije su mi uredne nalazi i papa uredni.Koristila sam prije nekih par godina hormonske kontracepcijke tablete i nisam ih podnosila jer su mi izazivale glavobolje bol u lijevoj nozi. Uobitelji imam slučajeve prosirenih vena a isama sam na dobrom putu da ih zaradim . Dali sam kandidat za mirenu s obzirom na vene ,nepodnosenje hormonske kontracepcije hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Jeste. To ili sterilizacija.

tihi1983

Večer!Imam Mirenu 3 god te nakon ugradnje izgubila sam potpuno ciklus te sada nakon što sam bez ciklusa 3 god ponovo mi se vratio ciklus koji je neuredan i dosta obilan.Imam 33 god ,imam policistične jajnike te troje djece!" Molim vas objašnjenje zbog čega se to događa?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Treba vidjeti UZV-om da se uložak nije pomaknuo ili spustio.