Kontracepcija

Mogucnost trudnoce

Period

Pozz, imam pitanje mozda je nekima glupo ali ono ko pita neskita. Ja i cura smo imali spolne odnose i nismo bili sigurni jeli sta "pobjeglo" pa je ona uzela pilulu za jutro poslje. Stvari je dobila 13.01 i trajale su 9 dana.... Sljedeci mjesec smo imali spolne odnose uz prekinuti snosaj (100% nije pobjeglo nista) ali joj ove stvari kasne 9 dana (trebala je dobit 10.02) medjutim cura ima neredovite cikluse te ima policisticne jajnike ali eto 9 dana je poprilicno dugo pa nismo sigurni ima li sanse, te povecava li pilula za dan poslje sansu trudnoce kao npr kad se prekinu pit kontracepcijske pilule? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne radi se o trudnoći.

nisam sigurna al postoji mogucnost da sam 7dan pauze pocela piti tablete umjesto 8 i da mi sad kasni i ne znam da li smijem poceti piti novu kutiju ako ne dobijem
pilule su logest

guesss

dobar dan, uzimam diane35 vec par mjeseci i uvijek redovito ali sam i dalje koristila prezervative kao dodatnu zastitu. jucer sam imala odnos sa deckom bez prezervativa ali samo par sekundi i bez ejakulacije, ali svejedno me zanima da li postoji kakva mogucnost trudnoce ili pilule onemogucuju trudnocu ako se uzimaju redovito ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

123321 ne kasni zbog tog. Ako ne dobijete i dalje uzimajte prema shemi.

Dejan Šakoronja, dr. med.

guess šansa je nikakva za trudnoćom.

Period

A moze li pilula za dan poslje poremetit ciklus naredna 2 mjeseca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

U principu ne.

ninapaki

Pozdrav..imam pitanje...vjv ste vec o tome pisali ali stvarnoo sam pretrazila i ne mogu naci odg..ovako decko i ja smo imali spolne odnose bez zastite..nije svrsio u mene, no kasnije sam vidjela da mi je bio zadnji plodni dan..menstruacija je trebala doci 25.2. I dosla je ali je vise kao neki tamni iscjedak uz malo krvi ponekad..danas mi je isla malo jace ali i dalje nije kao normalna menstruacija..no otkada sam imala upalu mjehura u 12 mjesecu prosle godine menstruacije su mi se poremetile..vec treca menstruacija koja mi ide skroz slabo skoro pa i nista..pa sam se zabrinula i ranije da nisam trudna te sam otisla kod ginekologa i rekao je da nisam trudna i da se ne brinem da zna se poremetiti sve od upale..sada me brine da nisam ostala trudna makar imam tu neku menstruaciju (slicna je kao dvije prethodne) ??

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da se ne radi o trudnoći.