Kontracepcija

pomoc molim!!!!

gori pod petama

Postovani,
prije 6 godina pocela sam koristiti oralnu kontracepciju, prvo triquilar, a prije 2 mjeseca cilest. U cetvrtak sam popila zadnju tabletu, a u usubotu sam imala spolni odnos sa deckom bez dodatne zastite. Menstruaciju sam obicno znala dobiti ponedjeljkom, najkasnije u utorak ali sad je vec cetvrtak a jos nema nista. zanima me jesam li trudna.
Unaprijed zahvalna

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Slabo ste vi educirani za nekoga tko tolike godine uzima kontracepciju happy.
Zaštićeni ste i u vrijeme pauze. Nema te trudnoće koja se može otkriti prije nego prođe minimalno 12-15 dana od odnosa. Promijenili ste kontraceptiv, pa su moguće i promjene u obrascu krvarenja. Kad se bojite da ste trudni, nitko vam to preko interneta ne može potvrditi ili zanijekati - napravite test.