Kontracepcija

Qlaira odgoda menstruacije

Jennyjenny

Pozdrav, htjela bih dobiti iduću menstruaciju 3 dana ranije. Danas sam dobila menstruaciju i trebala bih popiti navecer drugu tamnocrvenu tabletu. Mogu li umjesto toga odmah krenuti s novim pakiranjem? Hoce li biti kakvih posljedica ili je to ok nacin za pomaknuti menstruaciju?

Ivo Balenović, dr. med.

Možete odmah krenuti s novim pakiranjem, neće biti nikakvih posljedica.