Kontracepcija

trudnoća

anarita26

Poštovana dr. Romana,
Molim Vas možete li mi odgovoriti na pitanje? Da li bi pregledom kod ginekologice, ultrazvukom bila vidljiva trudnoća nakon 32 dana od odnosa? Imam produzeni ciklus. Molim Vas, bojim se. Kada se to najranije vidi, ne znam kad mi je ovulacija, pa zato pitam s obzirom na dane od posljednjeg odnosa koji je bio jedini, i znači pred 32dana? Hvala Vam! nadam se da ćete i meni brzo odgovoriti.

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Bila bi vidljiva - niste trudni, bez brige.

pac

postovana doktorice da li se trudnoca moze sprijeciti bez abortusa????? ako da kako, postoje li kakve pilule ili nesto? molim vas stvarno mi treba savjet...

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Ne, ne postoji ništa do čega bi vi mogli doći. Nešto sam pisala o tome, upišite mifepriston u tražilicu pa pročitajte.

pac

da vas pitam.... postoji li mogucnost da imas menstruaciju a da si ustvari trudan? .... dobila sam menstruaciju prije 2-3 dana ali u manjim kolicinama.... da li postoji mogucnost trudnoce??? :S

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

To je rijetko. Ako ste zabrinuti napravite test, ali ni ne treba, žene znaju kad su trudne.

Emeena

Pozdrav! već u nekoliko topica vidim da govorite d ažena zna ka dje trudna. molim vas d aobjasnite tu izjavu happy) jer imam problema..pijem yasmin, redovito, u zadnjih 2 mjeseca sam koristila i kondome...ali opreza nikad dosta... u četvrtak me počeo dosta boliti trbuh, janici, leđa..sve to.. a to je bio 10. dan prije nego trebam dobiti mensturaciju (tako me ne boli ni kad imam m., kako sad)..bol još uvijek ne prestaje čak se i pojačava, a sad sam primjetila ida su mi grudi osjetljviije.. u subotu sam popila zadnju talbetu i za 7 dana počinjem s novim pakovanjem.. zadnje spolne odnose sam imala prije 31 dan. je li moguće da sam trudna? kako da to znam? happy hvala!

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Onda mora da ste primijetili da i svakoj ženi koja pita da li je trudna savjetujem da napravi test happy.