Kontracepcija

Trudoća od predejakulanta

Prelijeppa

Poštovana!
Molim Vas pomozite!

Imala sam sploni odnos bez zaštite. Muškarac je ejakulirao izvan moje rodnice.Nisam sigurna jesu li mi tad bili plodni ili neplodni dani. Znam da je moguća trudnoća od predejakulanata. Menstruaciju trebam dobit za malo više od 2 tj. dana, odprilike 16 dana. Imam iscjedke. Iscjedki mjenjaju boje ( ponekad su žuti, bijeli, prozirni, ponekad su nalik na sukrvicu ali ipak to nije sukrvica i malo su obilniji ). Doduše ja sam podložna gljivičnim infekcijama. E sad me zanima, jesu li ti iscjetki simptomi trudnoće ili neke infekcije? Kada žena počinje osjećati simptome trudnoće? ( Jeli istina da tek nakon izostanka 1 menstruacije ? ) I danas me boli desni jajnik ( to mi se dešava skoro u svakom ciklusu tj. 16 dana prije menstruacije. Ja menstruaciju dobivan svaki 33 dan, pa mi ovulacija stiže svaki 16 dan nakon menstruacije. Može li se taj tijek poremetiti ( bila sam na bazenima) zbog dugog kupanja u vodi?

Hvala Vam! happy

Natalija Beljo, dr. med.

Nažalost sad dok ne bude kasnila ne možete ništa , tak tad napravite test.