Neplodnost

molba

damir1

posljednju menstruaciju imala sam 22.05, a posljadnji odnos sa zaručnikom 02.06.
Zadnjih 2-3 dana imam bolove i lagane grčeve u donjem dijelu trbuha,koji je i čudno osjetljiv- smeta mi rub hlača pogotovo kad sjedim, imam mučninu skoro tijekom cijelog dana, smetaju mi kava i cigarete...
zaručnik i ja želimo dijete, da li postoji mogućnost da sam trudna? ne bi se htjela nadat ako nema realne šanse.
Hvala.

Dr. sc. Romana Dmitrović, dr. med.

Idite molim vas na forum o kontracepciji i pročitajte temu Pilula za dan poslije - najčešća pitanja, tamo su objašnjeni plodni dani. Simptomi trudnoće su potpuno nepouzdani, i ništa nećete znati dok ne napravite test na trudnoću, a za njega treba proći 15 dana od odnosa.