Pretilost

zadovoljna

maangoo

Dobar Vam dan...ovako visoka sam 168 cm a teška sam 97 kila.Imam 26 godina i dvoje djece.U svakoj trudnoći dobila sam po 30 kila ali sve u svemu zadovoljna sam sa sobom iako imam dosta kila viška.Ovako,ja sam danas prvi put čula za reductil pa me zanima ko smije izdati taj lijek,dali to mora bit dr opće prakse ili koji specijalist..eto..to je to..hvala..

Mr. sc. Tamara Poljičanin, dr. med.

Lijek bi trebao prepisati specijalista endokrinolog ili dijabetolog