Rak debelog crijeva

Debelo crijevo

Fairy555

Ovako, moja prijateljica ima problem vec 3 mjeseca. Zali se na bol u donjem dijelu trbuha. Tacnije, ima grceve, gotovo svaki dan. Grcevi su popraceni gasovima. Ja mislim da je to povezano sa debelim crijevom, ali nisam bas upucena. Ona se jos nije obratila doktoru jer to smatra bezopasnim. Ali mene ipak malo brine. Sta vi mislite sta bi to moglo da bude ?

Hvala unaprijed.

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Prijateljicu svakako nagovorite da od na liječnički pregled. Ne mogu se upuštati u postavljanje dijagnoze samo na temelju opisa nekih simptoma i to od strane osobe koja zapravo prepričava tuđe tegobe.