Rak dojke

Terapija za rak dojke?

pozdrav

poštovani prilažem patohistološki nalaz i molim vaše mišljenje i koja bi bila adekvatna terapija za isti

unaprijed hvala

carcinoma mixtum ductale invasivum et lobullare invasivum mammae (elston ellis 6)

veličina 0.9 mm građen od dezmoplastične strome infiltrirane manjim dijelom sitnim abortivnim žljezdolikim formacijama te većim dijelom nakupinama i jednorednim tračcima(indian file) zloćudnih dobro do srednje diferenciranih epitelnih stanica

Mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Radi se vrlo malom tumoru srednjeg stupnja zloćudnosti. Za preporuke o dalnjme liječenju potrebni su drugi pokazatelji; HER-2, ER, PR status, status pazušnih limfnih čvorova, dob, menstrualni status i opće stanje zdravlja.