Rak dojke

uvučena bradavica

tara

poštovani,

rodila sam prije 10 godina. Već nakon dva tjedna dojenja, mlijeka više nije bilo. Međutim, lijeva mi se bradavica uvukla. Nema nikakvog iscjetka,niti boli,mogu je izvući ali se ona brzo vrati.Molim Vas da mi objasnite što se dogoilo i može li se ispraviti. imam 30 godina.

unaprijed hvala,

lijepi pozdrav

Prim. mr. sc. Rudolf Tomek, dr. med.

Bez pregleda nemoguće je reći što se događa s vašom dojkom. Savjetujem vam zato da odete na pregled liječniku.