Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

fleke na kozi

Aleksandar

Pred nekoliko meseci na mom polnom organu pojavile se svetle fleke na kozi.
.Ne osecam nista mislim na svrbez.Sve je normalno samo fleke ne
iscezavaju.Molim vas da mi odgovorite dali su to neke glivice ili nesto
drugo.Zivim u malom mestu i sram mi je da oden na doktor da utvrdi koje masti da uzimam.Zato vas molim da mi pisete koju mast da uzimam.
Unapred vam se zahvaljujem

prof dr Jasna Lipozenčić

Gdje na spolnom organu? Tijelu ili oko korone (na glaviću)? Koliko imate godina? Moglo bi se raditi o fiziološkoj pojavi-pojačanom izlučivanju žlijezda lojnica. Bilo bi poželjno da se obratite nadležnom liječniku dermatovenerologu koji bi postavio ispravnu dijagnozu te odredio odgovarajuću terapiju.