Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

hemeroidi

lidija.p.

Poštovanje ,dakle imam već jako dugo hemeroide na anusu i jedan unutar to me ne predstavlja problem.Buknu te se povuku ,prije par dana izašao mi jedan te sam ga mazala nevenovom mašću mene sada zanima kada sam se tuširala uvidjela sam oko anusa veličine kao pola"malog prsta"crveno plavu crtu kao udarac .Što bi to moglo biti?Niti me boli niti svrbi.Dali je moguće da je unutarnji hemeroid pukao pa se podlila krv.to izgleda kao mali udarac ali udarila se nisam.To me je malo uplašilo.Inače živim na selu radim u zadnje vrijeme dosta fizikalije možda to ima veze neznam.Pomozite mi kako to ljećiti sa čime mazati..Hvala.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Moglo bi se raditi o hemoroidima. Njima se bave kirurzi-proktolozi, te pitanje nije za dermatologa.