Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

madeži-odstranjenje

ela

Poštovana/i doktorice/doktore,
molim vas za savjet u pogledu madeža na tijelu. Naime, svjetloputa sam i već dugo imam puno madeža po tijelu, neki su i dosta ispupčeni. Problem je što mi se čini da ih je sve više.
Da li mi preporučate njihovo odstranjenje i kada budući da sam trenutno u 5. mjesecu trudnoće i namjeravam dojiti godinu dana.
Hvala na odgovoru!
Ela

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Savjetovala bih vam da se obratite dermatologu radi pregleda vaših madeža. Odstranjenje madeža vam ne bih savjetovala tijekom trudnoće osim ako je nužno, a to se može utvrditi samo pregledom. Svakako je potrebno pregledati madeže.