Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

KB Dubrava
Zagreb,

penis

Ivan

Kako povečati penis i koje su normalne veličine za njega ?

prof dr Jasna Lipozenčić

Na ovo pitanje će Vam moći kompetentno odgovoriti urolog. U Vašem slučaju se ne radi o "bolesti" iz područja kožnih i splonih bolesti.

Magicmike2

Pozdrav, pročitao sam par vaših odgovora i vidim da vam je stalo da sto bolje pomognete te vas stvarno cijenim zbog toga.. naime na žalost i ja imam jedan problem a to je da mi se prije nekih cca. 2 tjedna pojavila crvena fleka na glavicu penisa, zadnji odnos mi je bio prije mjesec dana sa stalnom partnericom, nakon toga sam mazao cannesporom ali nije se maklo ništa nego se samo proširilo.u prilogu bih vam poslao sliku ali ne znam kako te vas molim da mi kažete medij preko kojeg vam mogu poslati. Hvala još jednom i nadam se skorom odgovoru.

Doc. dr. sc. Krešimir Kostović, dr. med.

Nažalost, nema mogućnosti slanja fotografija. Po opisu se ne radi o nečem ozbiljnijem, možda tek o iritaciji ili promjeni prokrvljenosti.