Dermatovenerologija

anonymous

Krešimir Musa, dr. med.

Poliklinika Zagreb
Zagreb, Lavoslava Ružičke 30C

promjene na penisu?

Igor

Imam 23 godine. Unatrag par mjeseci na penisu (ispod glavića) pojavilo mi se blago "izbočenje" 2-3 mm, dužine cca 1-2 cm, koje izgleda kao da se tkivo povuklo iz jednog dijelo u to. Povećava se i smanjuje proporcijalno erekciji. Na dodir je mekano. Inače ne boli, i nemam probleme s erekcijom i mokrenjem. Treba li posjet lijecniku?

Mr.sc.dr. Branka Marinović

Svakako bih vam savjetovala da se radi dijagnoze promjene javite liječniku.