KB Dubrava
Zagreb,

propecia

Minge

Počeo sam koristiti lijek propecia,pa me zanima smijem li si priuštiti alkoholna pića?
Redovito sam znao izlaziti subotom uvečer,te je to podrazumjevalo 5-6 piva. Da li se smijem tako ponašati i dalje i da li to može prouzrokovati negativne efekte?

Dr.med.spec. Dinko Kaliterna

Koliko je meni poznato to ne bi smjelo utjecati na efekt lijeka, jedini je problem ako vas ulove momci u plavom.